1xbet

Yakıt – PeP

1xbet

PeP Fuel hesabına kart nasıl eklenir?

İlk adım olarak, hesaplar menüsünden "Yakıt" hesabını seçin. Son adım olarak, istediğiniz fiziksel PeP kartını hesabınıza bağlayın. Ardından, işlem menüsünden "Kart ekle"yi tıklayın.

Kartınızı hesabınıza bağladıktan sonra yapmanız gerekenler çok basit. "Yakıt Kartını Doldur"u seçin, istediğiniz PeP hesabını ve kartı seçin ve işlemi tamamlayın.

İşte bu kadar! Kullanım alışkanlıklarınıza göre sizin için belirleyeceğimiz indirim oranları için her şey hazır. Tek yapmanız gereken Akaryakıt hesabınızı sonraki işlemleriniz için kullanmaya başlamak.

Geçerli bir Akaryakıt Kartını tüm Opet İstasyonlarında nasıl kullanabilirsiniz?

Opet'te akaryakıt istasyonuna geldiğinizde PeP Akaryakıt Kartı ile ödeme yapacağınızı akaryakıt görevlisine bildirmeniz gerekmektedir. Bu önemlidir, bu bilgileri vermediğiniz takdirde işlem sonunda Yakıt Kartını kullanamazsınız.

1xbet

Akaryakıt görevlisi kasaya bile gitmeden Akaryakıt Kartını alır ve okuyucudan geçirir. Bilgileri verdikten sonra her şey çok kolay. Bakiye bilgisinden sonra istediğiniz kullanım miktarı için her şey hazır.

Son adım olarak dolum işlemine başlanır ve Yakıt Kartınız ile ödeme işlemi tamamlanır. Bu sayede hem aracınızdan inmeden ödeme yapacak, hem de akaryakıt alırken kazanmaya devam edeceksiniz.

PeP'in sunduğu avantajlar bununla da sınırlı değil. Şimdi bize katılın.

X Nerede ve nasıl kullanılacağıyla ilgili endişeleriniz varsa, sayfayı arayabilirsiniz.

1xbet

Yorum yapın