1xbet

Shot on Stamp V1.5.8 APK İndir (Premium Kilidi Açık)

Ana Sayfa PhotographyUygulama – Pul Üzerine Çekim

1xbet

Shot On Stamp v1.5.8 APK İndir (Premium Kilidi Açık)

ShotOn Watermark Camera, hayattaki güzel anları kurtarmak için mükemmel bir fotoğraf ve fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Ayrıca diğer resimlerle karıştırılmaması için hakimiyetinizi işaretlemek için bir filigran oluşturarak fotoğraflarınızı koruyun.

Shot On Stamp MOD APK, resim telif hakkını işaretlemek için bilgi eklemenize yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Bu bilgilerin niteliğine, kapsamına ve doğruluğuna siz karar vereceksiniz.

ShotOn Watermark Camera ile Shot On Stamp görüntüleri, resimlerine gerekli bilgileri ekleyebildikleri için serbest çalışanlar için kullanışlıdır. Görüntü çekmeden önce etkileyici bir logo seçerek eklemek istediğiniz bilgiler için bazı özellikler belirlemeniz gerekiyor. Ayrıca, sadece bir fotoğraf çektiğinizde, birkaç saniye sonra, resimleri yakından takip eden veri satırları olacaktır.

1xbet

GÖRÜNTÜ SIRASINDA NOTLARI KOLAYCA BİRLEŞTİRİN

Görüntülere bazı damgalar ve logolar eklemenin görüntünün içinde olması gerekiyor, böylece Shot On Stamp'den en iyi şekilde yararlanarak bu sorunu çözebilirsiniz. Resmin kenarlarına kısa bir mesaj yerleştirecek ve istediğiniz platformda paylaşım işleminizi başlatacaksınız. Bu, fotoğraflarınızın yasa dışı olarak çekilmesi veya daha önce sağladığınız sistemlere uygulanması konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

HER ÇEKİMDE BAZI FİKİRLER ÜRETİN

Yapmanız gereken ilk şey, yalnızca belirli bir fotoğrafı çekmek değil, aynı zamanda Shot On Stamp'de sizinle ilgili bazı bilgileri de ayarlamaktır. Hatta shot by info'dan ve onunla birlikte gelen bilgiden yararlanabilirsiniz, bu sizin başlığınızdır. Bir atış veya şans gibi bazı tanımlayıcı unsurlar vardır, atış kullanırken, kullanıyor olabileceğiniz bu cihazlar hakkında bilgi ekleyeceksiniz. Ayrıca resme doğru bir zaman öğesi eklemeyi unutmayın.

KULLANMAK İSTEDİĞİNİZ LOGOLARI BULUN

Damgalarınızı oluşturmak için Shot On Stamp ile çalışırken ilginç bir nokta, farklı logolar arasından kolayca seçim yapabilmenizdir. Bu logolar, kullandığınız ürünlerle ilgili logolar veya farklı stillere sahip çoklu logolardır. Böylece uygulama, istediğiniz zaman kolayca seçip kullanabileceğiniz bazı çeşitli logolar sunar.

Bu anlaşmaları ayarlamakta özgürsünüz ve ardından beğendiğiniz bir durum bulana kadar onları önizleyebilirsiniz. Özellikle yakından bakılması gereken ilk faktör, görüntü merkezinin içindeki bilgi alanıdır.

1xbet

BİLGİYE KOLAY BİR YOLLA KARAR VERİN

Shot On Stamp'in gelişmiş bölümünde, insanlar birçok kişinin ek olarak kullandığı gelişmiş bilgileri keşfedecekler. Teşvikler genellikle resmin altına bilgi ekler.

METİN ÖZELLİKLERİNİ DEĞİŞTİR

Kullanıcının sizin için zamanını alacak bir sonraki gelişmiş fonksiyon, metinlerin özellikleri olabilir. Bu nedenle, çektiğiniz görüntü ile birlikte göründüklerinde değişeceklerdir. Başvuru formunda verilen listeden istediğiniz yazı stiline kolayca karar verebilir ve burada görüntüde görünebilecek ölçeği belirleyebilirsiniz. Ayrıca görüntünün gölgesine bağlı olarak, herkesin bilgileri okuyabilmesi için renkleri değiştirmek mümkündür.

Bu bilgiler daha nefes kesici hale gelecek ancak yine de telif hakkı özelliğini koruyacaktır.

FARKLI PULLAR OLUŞTURMAK İÇİN BİRLEŞTİRİN

Uygulamanın sunduğu özellikler kullanılarak detaylar değiştirilerek ifade edilebilir, isteyen herkes etkileyici damgalar üretebilir. Bazı durumlarda pullar bilgiden daha fazlasıdır, ancak bazen dekoratif bir unsur olarak işlev görürler. Bu nedenle, görüntünün merkezinin tüm dokusuna uyan benzersiz bir damga için çeşitli modifikasyonları birleştirebilecekler.

Ateşlendikten sonra, her zamanki gibi fotoğrafçılığınıza devam edeceksiniz ve birkaç saniye sonra resimlerinizi kontrol etme fırsatınız olacak. Fotoğraf, daha önce ayarladığınız damgalara eklenerek artık basit kalıyor ve ortaya çıkan harika anları tam olarak yakalamak istiyorsanız daha fazla fotoğraf çekmeye devam edin.

HAZIR FİKİRLERLE FOTOĞRAF ÇEKİN

Cihazınızla bir şey yapmaya başladığınızda, uygulamanın shot-on işlevselliğini göstermeyi unutmayın.

– Kullanıcıların siz fotoğraf çekmeden önce verilerinizle ilgili bir dizi faktörü ayarlaması gerekecek ve prosedür oldukça basit. – Ayarlama özellikleri sabitlendiğinde, herhangi bir görüntüyü kolayca çekebilir ve bilgilerin görünmesi için birkaç saniye bekleyebilirsiniz.

İnsanlar, resimlere bilgi eklemek için işlevsellikten yararlanabilecekler:

– Ziyaretçilerin hakkınızda daha fazla bilgi edinebilmesi ve resmin yasa dışı kullanımından kaçınması için resminize bilgi eklemek gereklidir. – Çekeceğiniz fotoğraflarda doğru yazı tipi, renk ve konumlandırma yardımı ile bu bilgiler uzun vadede değiştirilebilir. – Uygulamaya baktığınız zaman kullanmanız gereken logo sayısı değişkendir bu nedenle tercihlerinize göre resimli logo kurabilirsiniz.

Damgada Atış İndir

Artık Shot On Stamp'i ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

YapımcıAna Uygulamalar Laboratuvarı'ndan

Damga Fotoğraflarında Çekilmiş

Sizin için önerilen

Rötuş

Şeffaf Saat ve Hava Durumu

filigran

#11.#

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Instasquare Fotoğraf Düzenleyici

Editörün Seçimi

GTA 5 San Andreas

Büyük Hayatta Kalma

Kryss

Benim sözlüğüm

Nova Kolonisi

Kamera Kartı

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın