1xbet

Şeffaf Saat ve Hava Durumu V6.16.1 APK İndir (Premium Kilitsiz)

Home WeatherApp – Şeffaf Saat ve Hava Durumu

1xbet

Şeffaf Saat ve Hava Durumu v6.16.1 APK İndir (Premium Kilitsiz)

Şeffaf Saat; Weather MOD APK, insanlara dünyanın çeşitli coğrafi bölgelerindeki hava durumu hakkında faydalı ayrıntılar sağlayan bir yazılımdır. Şeffaf Saat; Weather MOD APK gerçekten çok iyi bir kullanım uygulamasıdır. Herkes evini yapsın

Bu kullanışlılık sayesinde sadece Bing Enjoy mağazasında 1 milyona yakın kişi bu uygulamayı indirmiştir. Herkesin evini inşa etmeden önce faydalı planlamayı en kolay şekilde yapabilmesi için hava durumu bilgisini bilmesi gerekir. Şeffaf Saat; Weather MOD APK gerçekten çok iyi bir kullanım uygulamasıdır. ## Şeffaf Saat; Weather MOD APK, insanlara dünyanın çeşitli coğrafi bölgelerindeki hava durumu hakkında faydalı ayrıntılar sağlayan bir yazılımdır. Ayrıca, hava durumu bilgilerini almak, sert hava koşulları olan zaman ve yerlerden kaçınmanıza ve muhtemelen en mantıklı rutini belirlemenize yardımcı olabilir.

1xbet

Çünkü akıllı konum optimizasyonu ile yazılım tam olarak hangi bölgede olduğunuzu bilir. Taşınma planlaması için çok daha uygundur. Buradan bu bölgenin sıcaklığını, yağmur alternatifini ve hatta gün doğumu ve gün batımını anlık olarak güncellemek mümkün. Coğrafi konumla ilgili olarak, ekran diğer çeşitli hava koşullarına bakabilir.

YEPYENİ İKLİM BİLGİLERİ İLE SÜREKLİ GÜNCELLEME

Şeffaf Saat; Weather, genellikle şirket gezilerinde olması ve belirli alanları değiştirmesi gereken kişiler için kesinlikle son derece uygun bir yazılımdır.

İnsanların yararlanabileceği başka birçok yararlı işaret vardır.

EKOLOJİK ENDEKSİ MADENCİLİK

Birçok uygulama gibi yalnızca en yaygın hava tahmini değil, Şeffaf zaman saati ve iklim de çevresel göstergelere sahiptir. Tehlikeli olduğunda yanınızda bir maske taşımalısınız. Ek olarak, kendi cildinize zarar vermemek için güneş kremi veya ek bir kat giymeniz konusunda sizi uyaran bir UV listesi vardır. Örneğin, etrafta dolaşan hava kirliliği miktarı.

Veya kasırga, kasırga, deprem, kar fırtınası gibi şiddetli hava olayları için bildirimler ayarlayın. Net zaman ve iklim tamamen desteklenir. Belirli ihtiyaçlara göre, insanlar her 60 dakikada bir iklim bilgilerini yükseltmek için bildirimler ayarlayabilir.

1xbet

BİLDİRİM AYARLARINI ÖZELLEŞTİRİN

İş için doğru kıyafeti bulmak için her gün sabahın erken saatlerinde hava durumu bilgilerini almak ister misiniz?

ANA ÖZELLİKLER:

Net zaman saati ve hava durumu, hava durumu istasyonlarından alınan çok kesin iklim bilgileriyle insanları sonuna kadar destekler. Normal afetlere karşı savunmasız yerler için risk uyarısı. İnsanlar tehlikeli yerlerdeyse faydalı tavsiyeler verir. Yenilikçi yeni bir konuma gittiğinizde uygulamanın sizi uyarması için akıllı coğrafi konum belirlemeyi ayarlayın. Premium sürümü sayesinde reklamlarla uğraşmadan iklim bilgilerini izleyin.

Şeffaf Saat ve Hava Durumu İndir

Artık Transparent Clock & Weather'ı ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

YapımcıMACHAPP Software Ltd'den

şeffaf

Sizin için önerilen

Rötuş

damga vuruldu

#11.#

filigran

vurmak. lite lite

KUNI Cam

Instasquare Fotoğraf Düzenleyici

Editörün Seçimi

Süper Güvenlik

facetune2

medeniyetsiz

Klasik Müzik Radyosu

YouTube Vanced

Shazam Encore

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın