1xbet

Romabet Çekilmesinde Herhangi Bir Sorun Var mı?

I JUST WON A MASSIVE $500,000+ JACKPOT ON $450 MAX BET!

1xbet

Romabet Çekilmesinde Herhangi Bir Sorun Var mı?

25 Haziran 2020 ***Ateş*** Bahis Ödeme Yöntemleri 0

Romabet para yatıran, para kazanan, yani hesap açıp para yatıran, en az 1 kez para yatıran ve yatırılan para ile en az 1000 kez kazanan kullanıcılara hızlı, güvenli ve her gün ödeme yapar . Romabet'ten para çekme ile ilgili bir sorun mu var? Bakıldığında zaman, ödemeler açısından bir sıkıntı olmadığı, ödemelerin taahhüt edilen süre içerisinde net bir şekilde yapıldığı görülmektedir.

Romabet nasıl ödeme yapar? Bu sitede sizler için 600 adet tam elektronik ön ödemeli kart anlayışı ile birlikte banka hesabı anlayışının da geçerli olduğunu göreceksiniz. Papara yöntemi ile ödeme yapılır, bitcoin yöntemi ile ödeme yapılır, banka havalesi veya EFT ile ödeme yapılır, coin cüzdan ile ödeme yapılır, ecopayz ile ödeme yapılır ve astropay ile ödeme yapılır.

Ödemelerde belirlenen en düşük ve en yüksek tutar anlayışı birçok sitede görebileceğiniz gibi Romabet markasında da geçerlidir.

1xbet

Romabet Ne Kadar Ödüyor? Romabet ne kadar ödüyor?

– PayPal yöntemiyle minimum 100, maksimum 10.000 Türk Lirası, – Banka havalesi yöntemiyle minimum 300, maksimum 100.000 Türk Lirası, – Bitcoin yöntemiyle minimum 17, maksimum 7.000 Euro, – Banka havalesi yöntemiyle minimum 200, maksimum 20.000 Türk Lirası Ecopayz yöntemi Jeton cüzdan yöntemi ile minimum 200 ve maksimum 100.000 Türk Lirası, Astropay yöntemi ile minimum 10 ve maksimum 500 dolar ödendiğini göreceksiniz.

Romabet Ödemelerden Komisyon Alır mı? Kullanıcıların kendi hesaplarını ve sistemlerini veya kartlarını kullanmaları halinde başka belge talepleri gündeme getirilmez.Açıklamayı kullandığınız sistemler ve verdiğiniz talimatla yapılacak kesintiler açısından değerlendirecek olursak, Romabet ödemelerde komisyon alıyor mu?

Romabet'ten para çekmede sorun olur mu? Sanal cüzdanlarda veya kripto para sisteminde, elektronik ön ödemeli kartlarda veya bankacılık işlemlerinde parasal değer ayrımı yapılmaksızın herhangi bir komisyon alınmadığı görülecektir.

Romabet Para Çekme Türleri

Romabet sitesinde en az bir kez para kazanma şansınız olduysa Romabet para yatırma çeşitleri ile transfer işlemini gerçekleştirebilir yani para çekebilirsiniz. Hangisini tercih edeceğinize karar verecek olan sizsiniz. Türk Lirası, Dolar ve Euro ile işlem yapma imkanı veya hakkı vardır. Çeşit kavramına baktığınızda havale ve EFT gibi banka sistemlerinin kullanıldığını ve token, papara, ecopayz gibi sanal cüzdanların kullanıldığını göreceksiniz.

Romabet Ne Kadar Sürede Ödeme Yapar?

1xbet

Şimdiye kadar yapılan başvurularda bu sürelerin aşılmadığı görülmüştür. Limitler dahilinde talimat vermeniz, kendi adınıza ve soyadınıza ait hesapları kullanmanız, para çekme talep formunu doğru ve eksiksiz doldurmanız yeterli olacaktır. Yoğun günlerde karşılaşacağınız maksimum işlem süresi 30 dakikadır. sorusu sorulduğunda işlem yoğunluğuna göre işlem süresinin 10 dakika ile 30 dakika arasında değiştiği görülmektedir. Çeşitleri hakkında bilgi verilse de Romabet bu sistemlerin kullanımı için ne kadar süre ödüyor? Yoğun olmayan günlerde ödeme alabileceğiniz minimum süre 10 dakikadır.

Ödeme sistemleri açısından Romabet sitesinin belirlediği ilkelerden biri de Romabet ödemelerde ne kadar komisyon alır? Cayma emrini kimin, yani hangi üye tarafından verdiği önemli değildir. Bu senin sorunun cevabı. Romabet sitesi ödemelerden komisyon almaz. Hangi ödeme emrinin verildiği, ne kadar ödeme talimatı verildiği komisyon açısından fark etmez.

Romabet Ödemeler İçin Belge İstiyor mu?

Kullanıcı adı ve soyadına ait olmayan hesapların kullanılması durumunda sadece bu durumda güvenlik gerekçesi ile belge talep etme hakkına sahiptir. Romabet ödemeler için belge istiyor mu? Ayrıca komisyon almadığı ve komisyonsuz ödeme sisteminin geçerli olduğu belirtildi. Romabet, para çekme türleri açısından yukarıda belirtilen sistemlerle hareket eder ve kullanıcılara yukarıda belirtilen süreler içinde ödeme yapar. Kullanıcılar arasında farklı bir başvuru olmaması, sistemler arasında farklı bir uygulama olmaması, para çekme tutarları konusunda farklı bir başvuru olmaması için herhangi bir belge talep edilmemektedir.

Yorum yapın