1xbet

QT V1.0.2.a APK'sını İndirin (Sınırsız Tüm Kaynaklar) 2023

Ana Sayfa Macera OyunlarıOyun – On The QT

1xbet

QT v1.0.2.a APK'sını İndirin (Sınırsız Tüm Kaynaklar) 2022

QT, farklı bağlamlardaki karakterler etrafında döner. Dans stüdyosu sahnesinden, öğretmenler ve diğer kursiyerlerle yapılan sohbetlere, parlak sahne sahnesine kadar birbiriyle yakından ilişkili pek çok hikaye var. Bir idol olarak kariyer inşa edin

1. Sınırsız Puan 2. Sınırsız Anahtar 3. Sınırsız Yakut 4. Sınırsız Bilet

1xbet

QT, farklı bağlamlardaki karakterler etrafında döner. İdol olma yolunda kariyer yapmak isteyen ünlüler ilk albümlerini prova ederek yayınladılar. Hikayede belirli bir karakterin peşinde koşmak da çekici bir unsurdur. Oyuncular her durum için bir çözüm seçebilecek ve seçimlerine bağlı olarak sonuçlar doğacaktır. Hikayenin ayrıntılarını keşfedebilecek ve her karakterin nasıl ele alındığını görebileceksiniz. Dans stüdyosu sahnesinden, öğretmenler ve diğer kursiyerlerle yapılan sohbetlere, parlak sahne sahnesine kadar birbiriyle yakından ilişkili pek çok hikaye var.

Bölümdeki YETENEK İdolleri

QT'de Keima, takımdaki en yetenekli konuşmacıdır. Pek çok kadın karakterin yaptığı iyi bir görünüme ve stile sahip. Birçok hayran onu takip ediyor ve gerçek hayatta bir prens gibi görünüyor. Çok kibar ve her zaman insanlara yardım ediyor.

Hibiki Amagawa sadece 19 yaşında olmasına rağmen bu adam olgun bir kişiliğe sahip. Grupta en iyi o şarkı söylüyor. Olağanüstü ve güçlü bir sesi var. Minoru Koyano, takımdaki en yenilikçi ve en uzun karakterdir. 21 yaşında ama birçok ödül kazandı. Sadece bu da değil, çok yetenekli ve iyi şarkı söylüyor ve iyi dans ediyor.

Bu karakter iyi hisler ve ilk izlenimler verir.

1xbet

ÜNLÜ ÇOCUKLARIN PERFORMANSININ KEYFİNİ ÇIKARIN

Karakteriniz ve Nana, karakterlerin QT'deki performansından keyif alacaklar, sahnede şarkı söyleyip dans edecekler ve parlayacaklar. Yukarıdaki idollerden en çok hangisinden etkilendin? Yeteneklerinize herkes şaşıracak. Burada durumla etkileşime gireceksiniz.

Nana sevimli, kısa saçlı bir kızdır; tüm karakterleri keşfeder ve size tanıtır.

KOLİ İLE İLGİLİ ÖZEL KARAKTERLER

Akira Itonaga henüz 20 yaşında ama çok iyi dans ediyor. Un grup için yeni ama kişiliği sevimli. Bu yüzden biraz korkutucu ve ulaşılmaz görünüyor. Kişiliği sessizdir ve nadiren kimseyle konuşur.

İzlemeden önce, daha canlı hissetmek için sesi ayarlayabilirsiniz. Mümkünse, oyuncular sonraki bölümleri mümkün olan en kısa sürede okumak için anahtar satın alabilirler. Sonraki heyecan verici bölümleri görmek için çok sayıda anahtar toplamanız gerekiyor.

KLOCK VE PARA KAZANMAK İÇİN VİDEOYU İZLEYİN

Oyuncular, QT'de altın anahtarlar ve bonuslar almak için videoyu izleyebilir.

Karaktere karşı hisleri ve o kişiyi fethetme arzusu var. QT'de oyuncunun aklını kullanan yeni bir eğlence biçimi var. Güzel bir şekilde şekillendirilmiş karakterler ve canlı seslendirmeler, oyunculara ilham ve çekicilik sağlar. Bu hikayedeki karakter, dünya çapında bir idol olmayı arzular ve bu hayali gerçekleştirmek için çok çalışmaya başlar. Bununla birlikte, çizimler oldukça karmaşıktır ve içeriğin ayrıntılarını anlamak ve resmin istenen çözünürlüğünü bulmak için okumaya odaklanmalarını gerektirir. Karakterin geleceği ve diğer karakterlerle ilişkileri sizin tarafınızdan seçilecektir.

BU OYUNUN ANA ÖZELLİKLERİ

– Oyun, özellikle Japon karakter stilini sevenler için görsel roman türüne aittir – Son derece canlı karakterler için görüntü ve ses seslendirilir – Oyunculara kendi oyun tarzlarını seçtikleri için derinlik ve etkileşim sağlar – Birçok oyun mevcuttur Oyuncular için diller İngilizce, Japonca gibi seçim yapmak – Psikoloji, duygular, problem çözme ve oyunun sonucu gibi çeşitli hikayeler, bununla nasıl başa çıkacağınız, ne elde ettiğinize bağlıdır.

QT Üzerinden İndirin

Artık On the QT'yi ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

#11.#

Korku gösterisi

Zengin Adam 4 Eğlence

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

Sadece Güz. YÜKSEK SESLE GÜLMEK

Çılgın Beceriler Motokros 2

Gövde Editörü

DEVRO 22

Çılgın Beceriler Motokros 3

WWE Yenilmez

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın