1xbet

PSG Orta Saha Oyuncusu Soler: Uzun Vadeli Valencia Kontratı Istiyordum ama Onlar

File:Eo circle deep-purple letter-q.svg - Wikimedia Commonsİspanya milli takımı, Ağustos ayında VCF tarafından Parislilere satıldı. “Sonunda uzun vadeli bir sözleşme istiyordum çünkü kendimi neredeyse her şeye bağlamak istiyordum. Bunu bana teklif etmediler. Birkaç zor yıl geçiriyorduk ve her şeyi paraya çevirmenize gerek yok.” Her şeyi paraya odaklayan ve böyle olmayan birçok insan ve beni rahatsız eden şeyler var.” “Kulübe bedavaya çıkmak istemediğimi çünkü Valencia’ya çok şey borçlu olduğumu söyledim. Benim yapacak bir şeyim yok.” İkisini de kınayın, karar onların, eğer öyle düşünmedilerse o kadar.” Soler şunları ekledi: “Menajerlerim ve ben, kulüple konuşup hem sözleşme süresi hem de ekonomi için şartlar arama stratejisini benimsedik. 25’ten 33’e, 34’ten 35’e, tüm hayatım boyunca kendimi Valencia’ya bağladım. İşte böyle oldu.” Pazarın sonunda o PSG fırsatı geldi ve bir anlaşmaya vardık ve ben ayrıldım.

PSG orta saha oyuncusu Carlos Soler, eski kulübü Valencia’yı hedef aldı. Ben aksini düşündüm ve kulüp hiçbir zaman istediğime yaklaşamadı.

1xbet

PSG orta saha oyuncusu Soler: Uzun vadeli Valencia kontratı istiyordum ama onlar… “Ama kulübün bir felsefesi var ve X yıldan uzun sözleşmeler yapmak istemiyor. Bu yüzden hem Layhoon (Chan, başkan) hem de (antrenör Rino) Gattuso’nun bilmesine izin verdim.

Bu kısa makaleyi sevdiyseniz ve h assure hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız kendi web sitemizi ziyaret edin.

Yorum yapın