1xbet

Pocket Academy 3 V1.2.0 APK İndir (Sınırsız Para)

Ana Sayfa OyunSimülasyon – Pocket Academy 3

1xbet

Pocket Academy 3 v1.2.0 APK İndir (Sınırsız Para)

Cep Akademisi 3 Mod APK – Başyapıt! İster prestijli ister güçlü bir okul olsun, oyuncuya bağlı olarak çeşitli okullar oluşturalım! Üçüncü okul yönetimi simülasyonu!

1. Sınırsız Para 2. Sınırsız Kültür Puanı 3. Sınırsız Beşeri Bilimler Puanı 4. Sınırsız Bilim Puanı * Harcadıkça artırın

1xbet

Cep Akademisi 3 Hakkında

Pocket Academy 3 MOD APK'da arzu lisesini inşa edin. Mesleki unsurların yanı sıra kolejdeki manzara ve çekici unsurlar da aynı şekilde dikkat gerektirir. Bu gerçekten de cep telefonlarında en iyi simülasyon oyunları ödülünü kazanan birkaç oyundan biri. Üniversitenizin ne kadar büyük olduğunu tam olarak takdir edecek olan öğrencilerinizdir. Bu 3. Bileşenin üretimi, oyunculara öğrenciler için başka bir bilgi parçası, güncellenmiş işlevler ve daha toplu etkinlikler getiriyor. Oyuncunun ana görevi, sınıfları geliştirmek, konuları öğrencilerin ihtiyaçlarına göre düzenlemektir. Ayrıca öğrencilerin katılmaları ve özel yeteneklerini sonuna kadar geliştirmeleri için eğlence, araştırma ve retorik turnuvalar düzenlemeniz gerekecek.

Okul sandığınız kadar basit değil. Hala nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, oyunun size göstereceği gerçeğini merak etmeyin, sonraki kararlar şüphesiz tamamen size ait olacaktır. Aynı odada düzenlenebilen konular bulabilirsiniz ancak ekstra eğitim araçları gerektiren konular da vardır. Sırayla konuların kilidini açın ve modern sınıf sistemini anında satın alın.

sınıf tasarımı

Pocket Academy 3'e kim katılırsa, muhtemelen başlangıçta bu amacı kullanması talimatı verilecektir. Şarkı alanında müzik aletleri, sanat odasında sanat aletleri, fizik ve kimya için deneysel ekipman dahil.

1xbet

Kullanım anlayışınız ne kadar fazlaysa puanınız o kadar yüksek olacaktır.

Öğrencilerin ihtiyaçlarını duyun

Pocket Academy 3, insanların ortak ihtiyaçları kavramasını sağlamak için öğrencilerin yanıtlarını ve hızlı konuşmalarını oluşturur. Dersler sırasında bile, öğrenciler öğretilen verilerin kalitesine tepki göstereceklerdir. Hem tesisleri hem de iyi eğitmenleri satın almak, okulunuzu bir liseye dönüştürecektir. Güncel konuların yanı sıra, öğrencilerin farklı ihtiyaçları varsa, hızlı bir şekilde yanıt vermek isteyeceksiniz çünkü süre kesinlikle çok fazla zamanla karşılanmadığında kuruma devam eden öğrenci sayısı azalacaktır.

Öğrenciler birçok derece elde ettikçe kurumun güvenilirliği daha da artar. Yarışmanın teması, entelektüelden spora ve diğer beceri konularına kadar benzersizdir.

Etkinliğe diğer okullarla birlikte katılın

Öğrencilerinizin tam olarak ne keşfettiğini göstermek için gerçekten turnuvalara katılmak istiyorsunuz. Örnek üniversite ile ilgili öğrencileri bu içeriğe katılmaya ve ödüller kazanmaya aday gösterin. Savaşın bağlamını tam olarak simüle etmese de sonuç konusunda strese girmenize neden olacaktır.

Cep Akademisi 3 İndir

Artık Pocket Academy 3'ü ücretsiz indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

YapımcıKairosoft'tan

cep hasadı

Rüya Kasaba Hikayesi

Cep Ahırları

Zindan Köyü

Burger Bistro Hikayesi

#11.#

İstasyon müdürü

Kairo Ülkesi

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

Korku gösterisi

Zengin Adam 4 Eğlence

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

Eric Sann

My City : Kayak Merkezi

Keskin Nişancı Zombiler

Takipçi Asistanı

Araba Sürücü Kursu

Ksel kutusu

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın