1xbet

PeP Visa Card ile GittiGidiyor'da Anında 50 TL İndirim!

1xbet

Bu doğrultuda talebiniz değerlendirilecek ve iptal edilen ürün için sağlanan indirim tutarı değerinde üyeliğinize indirim tanımlanarak tarafınıza bilgi verilecektir. – Kurumsal üyeler bu kampanyadan yararlanamazlar. – Katılımcı ayrıca kredi kartı saklama işleminin GittiGidiyor tarafından yapılmadığını, kart bilgilerinin uluslararası ödeme kuruluşları tarafından tanınan veri güvenliği sertifikalı PCI DSS Level 1 uyumlu Mobilexpress altyapısı ile saklandığını kabul eder. – Katılımcı, GittiGidiyor'un aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlerle ilgili olarak GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını kabul eder. gitgidiyor.com web ve mobil site üzerinden yapılan alışverişlerde kampanya geçerli değildir. – Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Takı, Takı, Saat (Diğer Takı, Takı – Erkek Takıları, Takı – Takı, Değerli Taş – Biblo ve Külçe – Pırlanta kategorisindeki ürünler için)", "Cep Telefonu & Aksesuarları (Cep Telefonu kategorisindeki ürünler için) "Ses ve Görüntü Sistemleri (TV kategorisindeki ürünler için)" ve "Otomobil ve Motosiklet (Otomobil, Motosiklet kategorilerindeki araçların satışları için)". – İndirim kampanyasından her katılımcı yalnızca bir kez üye hesabından yararlanabilir. Satıcı kaynaklı nedenlerle iptal edilen işlemler için Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. – Bu kampanya, GittiGidiyor banka puan kampanyaları dışındaki diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez. – Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

PeP Visa Card ile GittiGidiyor'da Anında 50 TL İndirim! – İndirimden faydalanmak için GittiGidiyor mobil uygulamasının güncel sürümünün telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Siteye katılım koşullarına uymak kullanıcının sorumluluğundadır. GittiGidiyor, kampanyayı manipüle etmeye yönelik hareket eden ve/veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü haklarını iptal etme hakkını saklı tutar. – Kullanıcı, 1 – 31 Ağustos 2021 tarihleri ​​arasında ve sonrasında herhangi bir zamanda ödediği alışveriş için iptal talebinde bulunması durumunda, indirim hakkını kaybedecek ve hesabını kaydetmiş olsa dahi indirim yeniden tanımlanmayacaktır. Visa kartı bilgileri. – GittiGidiyor ve Visa önceden haber vermeksizin kampanyayı iptal etme ve katılım koşullarını değiştirme hakkını her zaman saklı tutar. – Winners Club, GittiGidiyor'un belirli sıklıkta ve miktarda alışveriş yapan müşterilerine sunduğu bir ayrıcalık programıdır. – PeP Visa ön ödemeli kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmesi için PeP Visa ön ödemeli kartları ile kampanya öncesinde ve/veya kampanya sırasında alışveriş yapmış ve GittiGidiyor'a kayıt etmiş olmaları gerekmektedir. – GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne son bir yılda 5 farklı siparişte 1000 TL ve üzeri siparişinizi onaylayarak katılabilirsiniz (GitiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olmak için son yılda en az 5 farklı sepet siparişi vermeniz gerekmektedir. yıl geriye dönük olarak).

Kampanya Ayrıntıları

– PeP Visa Kartınızı 1-31 Ağustos 2021 tarihleri ​​arasında GittiGidiyor'a kaydettikten sonra, kayıtlı kartınız ile mobil uygulamadan yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında 50 TL indirim kazanabilirsiniz. – Kampanya kapsamındaki indirim hiçbir şekilde üçüncü şahıslara devredilemez ve kampanya ayrıcalığı nakde çevrilemez. – Üye girişi yaparak GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nde olup olmadığınızı kontrol edebilirsiniz. – Katılımcı, PeP Visa Kart bilgilerini kaydettikten sonra PeP Visa Kartı ile ödeme adımına girdiğinde, indirim çeki alanında indirimi görünecek ve bu alanda ödenecek tutara indirim yansıtılacaktır. Kampanya sadece GittiGidiyor mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. – Yürürlükteki mevzuattaki değişiklikler ve/veya resmi makamlarca alınacak karar veya işlemler nedeniyle kampanyanın devamının mümkün olmaması halinde katılım geçersiz sayılır. – Kampanyadan sadece PeP Visa Card'ını GittiGidiyor'a kaydedip Winners Club'a üye olan ve mobil uygulama üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar yararlanabilecektir. – Hizmetin verilmesi sırasında oluşabilecek teknik veya lojistik sorunlardan ve aksaklıklardan VISA ve iştirakleri sorumlu değildir. – Katılımcı, hiçbir şekilde kampanyanın işleyişini aksatacak veya manipüle edecek davranışlarda bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. – Ücretsiz Kargo/Online kategorisindeki ürünler kampanyaya dahil değildir.

Yorum yapın