1xbet

Jojobetgo.net – Satılık Alan Adı|dan.com

Dan.com'dan bir alan adı satın aldığınızda, otomatik olarak Alıcı Koruma Programımızın kapsamına girersiniz. Benzersiz ve özenle tasarlanmış alan mülkiyeti devir işlemimiz, piyasadaki en iyi puan alan hizmettir.

1xbet

Alıcı Koruma Programı

Herhangi bir şey garip görünüyorsa, hemen harekete geçiyoruz. Dan.com'dan bir alan adı satın aldığınızda, otomatik olarak benzersiz Alıcı Koruma Programımızın kapsamına girersiniz. [Güven ve Güvenlik](%trust_and_security_url) sayfamızda sizi nasıl güvende tuttuğumuz hakkında daha fazla bilgi edinin. Güvenli alan adı sahipliği transfer sürecimizin yanı sıra, tüm işlemleri sıkı bir şekilde izliyoruz. Satıcı, anlaşmanın kendi payına düşen bölümünü teslim etmezse, 24 saat içinde size geri ödeme yaparız.

)Hızlı ve kolay transferler

Satıcı önce alan adını bize teslim eder, ardından size özel transfer talimatlarınızı göndeririz. Tüm alan adı sahipliği aktarımlarının %98'i 24 saat içinde tamamlanır. Yardıma mı ihtiyacınız var? Alan adı sahipliği transfer uzmanlarımız size hiçbir ek ücret ödemeden yardımcı olacaktır.

1xbet

) Sorunsuz ödemeler

Banka havalesi ile ödeme yapın ve %1 indirim kazanın veya ödeme işlemcimiz Adyen aracılığıyla sunulan en popüler ödeme seçeneklerinden birini kullanın. Adyen, Uber ve eBay gibi birçok lider teknoloji şirketinin tercih ettiği ödeme platformudur.

Sorunsuz ödemeler

Ödemeleri güvenli bir şekilde halletmek için Adyen ile ortaklık yapıyoruz. Bizimki de dahil olmak üzere birçok lider şirketin tercih ettiği ödeme platformudur.

Popüler ödeme yöntemleri Adyen istediğiniz gibi ödeme yapmanızı sağlar. VISA, Mastercard, PayPal, iDEAL ve daha fazlası dahil.

1xbet

RevenueProtect Adyen, entegre bir risk yönetim sistemi olan RevenueProtect ile güvenliğinizi garanti eder. İster alıcı olun ister satıcı.

Yorum yapın