1xbet

İndir Otopark Çok Oyunculu V4.8.8.4 APK (Menü/Para/Kilitsiz) 2023

Letter V Monogram - Customize Online - Instant DownloadAna Sayfa OyunSimülasyon – Car Parking Multiplayer

1xbet

İndir Otopark Çok Oyunculu v4.8.8.4 APK (Menü/Para/Kilitsiz) 2022

Car Parking Multiplayer Mod APK, z oyuncuların hayallerindeki arabaları sürmeleri veya egzotik ve çekici sürüş kurslarında arkadaşlarıyla en iyi zamanı geçirmeleri için kapsamlı ve büyüleyici bir araba simülatörüdür.

Sınırsız para (50 milyon) Ücretli içeriğin kilidi açıldı: arabalar, karakterler, evler, diskler (tekerlekler), sürekli hareket makinesi, devre dışı bırakılan reklamlar, W16 motoru, ev, renkli duman, kornalar ve polis sirenleri. Ücretsiz polis ışıkları kurulumu

Yerleşik menü, menü aşağıdaki işlevleri içerir Kullanılmamış altın paralar (etkinleştirmek için altın para gerektiren öğeleri satın almak için tıklamalısınız) Sınırsız Nakit Mevcut tüm arabalar (etkinleştirmek için bir kez tıklamanız gerekir) polis arabasını başlatAraç hasar görmeyecek Kaldırıldı ADS Kullanılmıyor yakıt Tüm hoparlörler mevcuttur W16 motor satın alınabilir

1xbet

Kumar - Thank Our Nurses hile önleyici kaptan [DÜZELTME] Öğeleri olan tüm arabaların kilidini aç [DÜZELTME] Tüm ücretli özelliklerin kilidini aç Reklamları kaldır Tüm arabaları ücretsiz satın al Sınırsız altın elde etmek için dış görünüm satın al [YENİ] Araba görünür hasarını kaldır Motor dmg'sini kaldır Sınırsız yakıt v1,v2 Tüm ücretsiz oyun öğeleri etkinleştirildi [YENİ] Kiri temizle [DÜZELTME] Tüm hataları bul [YENİ] 666 oyuncu odaya katılabilir [DÜZELTME] Ragdoll editörü v1,v2 Oyun güncellemesini öldür FPS sınırlarını atla Yeni mod menüsü kullanıcı arayüzü

Car Parking Multiplayer, araba hayranları için canlı ve animasyonlu bir ortam yaratmak için sürüş simülasyonu türünün en heyecan verici unsurlarını kullanır. Ayrıca, oyunu çeşitlendirmek veya birlikte eğlenmek için özel oyunlar toplayan veya oluşturan oyuncular için çevrimiçi bir çok oyunculu mod sunar. Her şeyden önce, gerçekçi ve canlı 3D grafikler, genel oyuncu deneyimini mükemmel şekilde tamamlayacak.

Ancak oyun, farklı araçları sürerken oyuncular için yeni duygular yaratmak için gerçekçi kontrol mekanizmaları ve canlı 3B ortamlar uyguladığında işler o kadar basit değil.

SONSUZ BÜYÜYEN PARK SİMÜLATÖRÜ

Car Parking Multiplayer'da oyunun ana içeriği ve oyuncu ilerlemesi, esas olarak birden fazla park etme mücadelesi yapmaktır. Sadece bu da değil, zorluklar otomatik olarak çeşitlenecek ve herkesin sürüş kariyerinde yeni potansiyeller yaratacaktır.

Kullandıkları aracın türüne bağlı olarak, kontrol mekanizması insanların duygularını çeşitlendirmek için sürekli değişecektir. Tüm mekanikler arayüzde listelenmiştir ve oyuncunun tüm hedeflere ulaşmaya çalışırken aracı korumak için her şeyi mükemmel bir şekilde koordine etmesi gerekir. En göze çarpan özelliği hala canlı ve detaylı kontrol mekanizması ve her şey diğer araba sürme veya yarış oyunlarından tamamen farklı.

1xbet

Ayrıca, her araç, çeşitli yeni araçları sürerken oyuncuları heyecanlandırmak için mutlak beceri düzeyiyle tamamen parlatılmıştır. Bu aynı zamanda, birçok şehir bölgesinden geçerken insanlara en canlı hissi vermek için grafik motorlarının tam optimizasyonunu da içerir.

OLAĞANÜSTÜ GÖRSEL EFEKTLERLE MUHTEŞEM GRAFİKLER

Oyunun grafik kalitesi, hemen hemen tüm 3B oyunların yeni neslinin zirvesidir ve her şeyi hayata geçirmek için aydınlatma unsurunu mükemmel bir şekilde kullanır.

Bu şekilde, herkesin deneyimi daha gerçek hale gelir ve oyuncular çevrelerini gözlemlemek için birinci veya üçüncü şahıs izlemenin keyfini çıkarabilir. Olağanüstü grafiklerin yanı sıra oyun, oyuncuların her görevde en iyi performansı alması için daha esnek kamera mekanizmaları sunacak. Bu arada, oyuncuya tüm iç ve ana kontrol mekanizmalarını gösterdiği için birinci şahıs bakış açısı en önemlisidir.

Aynı zamanda oyuncunun, gerçek bir rol yapma oyunu gibi araca girip çıkmak da dahil olmak üzere çevre ile doğrudan etkileşime girmesine olanak tanır.

DÜNYAYI ÇEŞİTLİ YÖNTEMLERLE KEŞFEDİN

Car Parking Multiplayer, sürekli şehir genişlemesi de dahil olmak üzere oyun potansiyelleri sayesinde en büyük simülasyon oyunlarından birine sahiptir. Birçok yeni etkinlik veya hizmet, oyuncuları çevrelerini keşfederken sonsuz eğlenceye kaptırmak için düzenli olarak açılacak.

Dünya genişletmesi ayrıca tuhaf olayların gerçekleştiği yerleri içerir ve oyuncuların rahatlaması veya arkadaşlarıyla eğlenmesi için çevrimiçi çok oyunculu moda bağlanır. İnsanlar ayrıca herhangi bir zorluğu görmezden gelebilir ve arabalarını şehirde birlikte kullanabilir veya insanların yanıt vermesi için yerel etkinlikler ve etkinlikler açabilir. Dünyadaki büyüme, oyuncuların tek başına veya arkadaşlarıyla eğlenmesine de olanak tanıyacak.

Her arabanın görünüş olarak pek çok farklı tasarımı var ama en çok lüks arabalar ön plana çıkacak.

#11.#

MÜKEMMEL ARAÇ ÖZELLEŞTİRME VE YÜKSELTMELER

Araç yükseltme sistemi de harika bir ektir ve oyuncuların keşfetmesi için genişleme ve derinlik nedeniyle onu yenmek zordur. Bundan önce, aile araçlarından lüks araba kategorilerine kadar, oyuncuların kilidini açabilecekleri veya deneyimleyebilecekleri geniş bir araç listesi vardı.

Her şeyden önce, her şey bol ve oyunculara en komik arabaları tasarlamaları için daha fazla fikir vermek için sürekli olarak genişleyecek. Araç özelleştirme, oynanışı değiştirmez ancak oyuncuları arkadaşlarıyla çevrimiçi etkinliklere katılırken daha odaklı ve aktif hale getirir. Car Parking Multiplayer'daki özelleştirme süreci bazen oyuncuların bir aracın orijinal görünümünü tamamen değiştirmesine ve daha eğlenceli donanımlar kurmasına olanak tanır.

Oyuncunun atandığı takıma bağlı olarak, en sonsuz ve heyecan verici eğlenceye dalmışken daha fazla bonus almak için tüm hedefleri tamamlaması gerekir.

EN EĞLENCELİ ANLAR İÇİN EGZOTİK POLİS OYUN MODU

Çevrimiçi moddaki en büyük eğlence, insanların hızlı kovalamacalarda polise veya suçluya dönüştüğü polis oyun modudur. Bu mod ayrıca 7/24 en canlı oyuncu topluluğunu oluşturmak için birçok yeni dönüşüm ve güncelleme ekler.

Car Parking Multiplayer, oyuncuların birçok heyecan verici aktiviteye katılırken herhangi bir arabayı sürmenin keyfini çıkarması için zengin potansiyel ve deneyime sahip bir oyundur. Her şeyden önce, çoğu aktivitenin çeşitli hızlarda sürüş etrafında döndüğü gerçek dünyaya kendilerini kaptırmak isteyenler için uygun bir seçimdir.

Görünüm ve özellikler açısından zarif ve pürüzsüz ayrıntılarla dolu olsalar bile, sürülecek ve özelleştirilecek 70'den fazla araba. Kontrollerde mutlak gerçekçiliğe sahip otantik ve ilham verici sürüş simülatörü ve olağanüstü özellikler ve geliştirmelerle etkileşime geçin. Oyuncular için kapsamlı aktivitelerle eğlenceli ve eğlenceli çevrimiçi topluluk, araba sürerken arkadaşlarıyla en iyi anları yaşar.

ÖZELLİKLER

İster çevrimdışı ister çevrimiçi oynayın, sonsuz eğlence ve etkinliklerle dolu devasa bir dünyada tüm eğlenceyi keşfedin ve serbest bırakın. Oyuncuların büyük şehirde birden fazla kişiyi kovalayan hızlı tempolu arabanın keyfini çıkarması için egzotik ve büyüleyici Polis Kovalamacası oyun modu.

Car Parking Multiplayer'ı indirin

Artık Car Parking Multiplayer'ı ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

Korku gösterisi

Zengin Adam 4 Eğlence

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

Lordlar Mobil

Poppin Simge Paketi

Meme Oluşturucu PRO

Kaya Tarama

Zindan Savunması

dayanıklılık

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın