1xbet

İndir My Town: İtfaiye İstasyonu Kurtarma V7.00.04 APK (Tam Oyun) 2023

Ana Sayfa Macera OyunlarıOyun – My Town: Fire Station Rescue

1xbet

My Town İndir: İtfaiye Kurtarma v7.00.04 APK (Tam Oyun) 2022

Burada cesur bir itfaiyeci veya gelecek vadeden bir sağlık görevlisi olarak oynayabilirsiniz. Her oyuncunun seçimine bağlı olarak, size verilen tüm görevlerin en iyisini deneyimlemek ve gerçekleştirmek istediğiniz bir rol seçmenize izin verilir. Ayrıca

Her oyuncunun seçimine bağlı olarak, size verilen tüm görevlerin en iyisini deneyimlemek ve gerçekleştirmek istediğiniz bir rol seçmenize izin verilir. Burada cesur bir itfaiyeci veya gelecek vadeden bir sağlık görevlisi olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca, karmaşık durumları zengin ve çeşitli bir şekilde ele alma konusunda zengin bir deneyim kazanacaksınız.

1xbet

Böylece deneyiminizi heyecan verici ve ilgi çekici tutmaya devam edebilirsiniz. Bu modda, beklenmedik bir şeyle meşgul olduğunuzda oyundan çıkabilir veya her maçtan çıkış yapabilirsiniz.

OYUNU KAYDEDEBİLİR VE TAMAMLAMADAN ÖNCE MACERAYA DEVAM EDEBİLİR

My Town'a gelen oyuncular oyun kaydetme modunun keyfini rahatça çıkarabilirler. Oyuna tekrar girdikten sonra tüm adımlarınız tamamen korunur, hiçbir işlem kaybolmaz.

Şehirde sık sık acil durum yangınları oluyor ve itfaiyenin bu korkunç yangınları söndürmek için gelmesi gerekiyor.

YANGIN SÖNDÜRME İHTİYACI OLAN YANGIN YERLERİNİ KEŞFEDİN

My Town size halletmeniz gereken birçok acil durum ve tehlikeli durum getirecek. Görev sırasında şehrin birçok farklı yerini keşfedeceksiniz.

İTFAİYE İSTASYONUNDA DENENECEK ÇOK ODA VAR.

İtfaiye istasyonlarında genellikle, siz cesur bir itfaiyeci olmadan önce bilmeniz gereken yaklaşık dokuz farklı yer vardır. İtfaiye istasyonu, en hızlı yangınla mücadele için bir görev kontrol odası, bir tuvalet, bir mutfak ve diğer birçok oda içerir. Sadece sireni dinle. Ne yapıyor olursanız olun, tüm görevlerinizi tamamlamaya ve bu şehre barış getirmeye de hazırlıklı olmalısınız.

1xbet

Çocuğunuz çekici ve canlı seviyeleri yaşarken sevecek ve eğlenecek. Bu oyun sadece 4 ila 12 yaş arası için yaratılmıştır. Ayrıca, tutkuluysanız ve katılmaya çalışmak istiyorsanız, çocuklarınızla oynayabilirsiniz.

BU ÇOCUKLAR İÇİN BİR OYUN.

My Town, çocuklara heyecan verici bilgiler sağlayan ve bu hayatı daha iyi anlamalarına yardımcı olan eğlenceli bir oyundur.

Nasıl bir insan olduklarını dışarıdan gösterdikleri hareketlerden anlayacaksınız. Oradan, onların kişiliklerini ve tercihlerini daha iyi anlayacaksınız. Herkesin kendi durumu olacaktır.

BİR İTFAİYECİNİN HAYATINI ÖĞRENİN

My Town'a geldiğinizde itfaiyecilerin hayatı ve durumları hakkında bilgi edinmelisiniz. Daha eğlenceli ve daha yakın ilişkiler kurmak için birlikte sohbet edelim ve takım arkadaşlarınızı tanıyalım. Bununla birlikte, çoğu nazik insanlardır ve her zaman güçlü bir iradeye ve ruha sahiptirler, sürekli olarak şehrinizin daha barışçıl olmasına yardımcı olmak için iyi bir iş çıkarırlar.

Ailen hatırlarsa, çocuğunu rahat rahat ziyaret etmek için itfaiyeye gidebilirsin. Eğlenceli bir atmosfer yaratmak için onları en çekici masa tenisi oyununa davet edebilirsiniz. Herkesin sevgisini kabul edin ve bu kasabadaki herkesin gözünde büyük bir itfaiyeci olun.

AİLENİZ SİZİ İTFAİYE İSTASYONUNDA ZİYARET EDEBİLİR.

Asil bir misyon taşıyorsun ve ailenden uzak durmak zorundasın.

Ancak o zaman işi etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

HER GÜN EGZERSİZ YAPMAYI UNUTMAYIN.

My Town'a gelince, sağlığınızı korumak ve sağlıklı olmak istediğinizde, gücü ve dayanıklılığı en iyi şekilde artırmak için her gün egzersiz yapmalısınız.

Bazı özellikler:

Bitmemişken oyuna katılmaya devam edebilir. Pek çok sevimli karakterle güzel grafiklerin keyfini çıkarın. Kurtarıcıların yaşamları hakkında bilgi edinin. Bu, 12 yaşından küçük çocuklar için bir oyundur. Sağlıklı olmak ve görevlerinizi tamamlamak için sporda çok çalışın.

My Town'ı İndirin: İtfaiye İstasyonu Kurtarma

Artık My Town: Fire Station Rescue'yu ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

Yapımcıdan My Town Games Ltd.

#11.#

My City : Lise

My City : Yaban Hayatı Kampı

My City : Üniversite Yurt Arkadaşları

benim kasaba düğün

My City Hayvan Barınağı

My Town Ev

Benim Şehir Konağım

My City : Kayak Merkezi

Benim Kasaba Dünyam

Benim Şehrim Arkadaşımın Evi

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

Korku gösterisi

Zengin Adam 4 Eğlence

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

facetune2

Savaş Hayaletleri

fantezi baskını

Fotoğraf Laboratuvarı PRO

Cüzdan

Hikayeler

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın