1xbet

İndir Miga Şehrim: Hastanem V1.7 APK (Tümünün Kilidi Açık) 2023

Ana Sayfa Macera OyunlarıOyun – Miga Town: My Hospital

1xbet

İndir Miga Kasabası: Hastanem v1.7 APK (Tümünün Kilidi Açık) 2022

Miga Town: My Hospital, esprili bir hastane simülasyon oyunu ile herkese sürükleyici bir deneyim veya keşif yaşatacak. Bu oyun aynı zamanda Miga Town serisinden geliyor, böylece oyuncular tüm verileri birbirine bağlayabilir ve çeşitli etkileyici veya

Bu oyun aynı zamanda Miga Town serisinden geliyor, böylece oyuncular tüm verileri birbirine bağlayabilir ve çeşitli büyüleyici veya şık keşifler için uzmanlıklar arasında geçiş yapabilir. Artık doktor ya da hemşire olmak herkes için büyük bir heyecan. Miga Kasabam: Hastanem, esprili bir hastane simülasyon oyunuyla herkese sürükleyici bir deneyim veya keşif yaşatacak.

Konuk veya daha fazla rapor almanın yanı sıra, oyun kademeli olarak genişledikçe resepsiyonlarda oyuncuların keşfetmesi için heyecan verici aktiviteler de olacak.

1xbet

EN İYİ RESEPSİYONİST OLUN

Oyuncuların My Hospital ile tanıştırıldığı ilk iş, hastalar için raporların veya yararlı bilgilerin alınacağı resepsiyon görevlisidir. Müşteri tipine bağlı olarak ön büro işinin içeriği farklıdır ve çoğu zaman insanların eğlencesine uyum sağlar.

Hastanedeki her hasta veya NPC için özel etkileşime bağlı olarak birçok mucize veya harika sohbet gerçekleşecektir. Hastane ayrıca, iletişim becerilerini göstermek için diğer birçok karmaşık durum da dahil olmak üzere zamanla artan hastalara sahip olacaktır.

BAŞKA BİR KİŞİYLE İLETİŞİME GEÇİN VE İNCELEYİN

Hastalarla veya sorunları olanlarla sürekli etkileşim, her şeyi sabit tutmak ve orijinal sağlıklarına kavuşmalarına yardımcı olmak için her zaman çok önemlidir.

Birçok özel durumda, hastaların tüm isteklerini veya desteğini karşılamak için sürekli olarak personeli yönetmek zorundadırlar. Bir hastaneyi genişletmek, optimum performans için daha fazla oda inşa etmeyi, tesisleri yükseltmeyi ve birçok önemli makineyi eklemeyi içerecektir.

DAHA FAZLA TESİSLE HASTANEYİ GENİŞLETİN

Oyuncular artık My Hospital'daki her şeyden sorumludur, bu nedenle geliştirme veya genişletme kendi takdirine bağlıdır.

1xbet

Ayrıca çevreyi her zamankinden daha canlı ve canlı hale getirerek herkesin moralini yükseltmeye yardımcı olur. Zamanla, mini oyunların içeriği, hastanenin yönetimini kayıtsız şartsız devralan oyunculara yeni olanaklar açmak için sürekli olarak değişecektir.

YARATICI ÖDÜLLERE SAHİP GÜZEL MİNİ OYUNLAR

Oyunda yer alan mini oyunlar, oyun boyunca birincil eğlence biçimleri olarak görülüyor ve hepsi doktorların gerçek çalışmalarına dayanıyor.

HASTANE İÇİ ÇEŞİTLİ ÖZELLİKLER

My Hospital'ın en iyi yanı, hastanedeki oda sayısına bağlı olarak faaliyetlerin veya ana işlerin çeşitliliğidir. Hastanenin rütbesine veya büyümesine bağlı olarak mini oyunları veya ek etkinlikleri de değişecek ve her zamankinden daha bol olacak. Başka bir deyişle oyuncu, inşaat seçenekleriyle her şeyi çeşitlendirecek ve böylece hastanenin tam gelişimi için sürekli olarak birçok koşul yaratacaktır.

Aynı zamanda, ilk gelişimsel temelleri tam olarak geliştirmek veya hazırlamak için insanların her çocuğa çok fazla insan kaynağı veya kaynağı odakladığı bir yerdir.

#11.#

PARLAK BİR GELECEK İÇİN BEBEKLERE BAKIN

Oyunda pek çok yaratıcı ve özel aktivite var ama en etkileyici oda her gün yeni hayatların doğduğu Bebek Bakım Katı. Tabii ki, her şey her ayrıntıda mükemmel bir şekilde simüle edilir ve herkese en orijinal ve sürükleyici duyguyu getirmeyi vaat eder.

My Hospital şu ​​anda herkesin dünya çapındaki her hastaneyi daha iyi anlayabileceği veya başlatabileceği en iyi çocuk oyunlarından biridir. Oyuncular ayrıca genel hastaneyi eğlence ve keşif için yeni tesisler veya özelliklerle yükseltmek veya iyileştirmek de dahil olmak üzere daha benzersiz ve yeni deneyimler için verileri Miga Town'daki diğer oyunlarla ilişkilendirebilir.

– En arkadaş canlısı doktor olurken daha sürükleyici bir deneyim için güzel görseller ve karakter etkileşimi. – Tüm oyunda veya çeşitli işlemlerde sonsuz ve zaman sınırı olmayan en rahat oyun. – Miga Town ile daha sürükleyici içerik ve deneyimler için verileri diğer oyunlara bağlayın ve bağlayın. – Doktor veya hemşire hakkında çeşitli mini oyunlar veya görevler içeren çeşitli odalar veya tesisler.

– Oyunda daha kapsamlı içerik ve karmaşıklık için hastaneyi çeşitli yönlerden tasarlayın ve yükseltin.

Miga Kasabasını İndirin: Hastanem

Artık Miga Town: My Hospital'ı ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

FromXiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd

Miga Kasabası: Evcil Hayvanlarım

Miga Kasabası

Miga Kasabası: Mağazam

Miga Kasabası: Okulum

Miga Kasabası: Benim Dünyam

Miga Kasabası TV Programlarım

Miga Kasabası: Dairem

Miga Kasabası

Miga Kasabası: İtfaiye İstasyonum

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

Korku gösterisi

Zengin Adam 4 Eğlence

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

Gento S

Nyx Müzik Çalar

Chronus Bilgi Widget'ları

FFVII İlk Asker

karartma

Mirasım

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın