1xbet

İndir Galaxiga V22.90 APK (Menü, Tek Vuruş, Tanrı Modu)

Anasayfa AdventureGame – Galaxiga

1xbet

İndir Galaxiga v22.90 APK (Menü, Tek Vuruş, Tanrı Modu)

Galaxiga MOD APK – sıkıcı zamanlarınızı çok daha ilginç hale getirecek klasik bir görünüme sahip bir aksiyon uçağı kontrol çevrimiçi oyunu. Uçak koleksiyonunuzu bir saniyede yenilemenize yardımcı olacak sınırsız madeni para ve mücevher içerir

MENU MODU Hasar Çarpanı Tanrı modu

1xbet

Galaxiga MOD APK – sıkıcı zamanlarınızı çok daha ilginç hale getirecek klasik bir görünüme sahip bir aksiyon uçağı kontrol çevrimiçi oyunu. Uçak koleksiyonunuzu bir saniyede yenilemenize yardımcı olacak sınırsız jeton ve değerli taşlarla aşağıda sunduğumuz bu video oyununun MOD APK formunu indirin.

Hem çağdaş hem de klasiği harmanlayan bir çevrimiçi uçak atış oyununda şansınızı denemek istiyorsanız, Galaxiga harika bir seçimdir. Oyun basit ama son derece bağımlılık yapıyor, çeşitli uçaklar sizi tatmin edebilir.

Galaxy MOD APK hakkında

Açıkçası, aktivite oyunlarında ustalaşmayı seven insanlar, popüler sinek atıcı veya tavuk atıcı oyunlarını görmezden gelemeyecekler.

Gerçekten oyuncuyla ilgili tek görev, önündeki tüm düşmanları yok etmek için hareket etmektir. Bu, oyuncuların esnek bir şekilde düşünmelerine ve gerçekten en fazla avantaja sahip olmak için önce hangi alana saldıracaklarını seçmelerine neden olur. Düşmanlar, belirsiz bir satın alma işleminde birkaç sıra halinde sıralanmış olarak keyfi olarak görünecektir.

Geniş evrenle mücadele edin

Galaxiga'nın kontrol sistemi hala geleneksel, yani çok kolay. Diğer kısım ile ilgili olarak, düşmanlar ortaya çıkacaktır. İnsanlar, jeti ekranda ileri geri hareket ettirmek için yalnızca parmaklarını kullanmak zorunda.

1xbet

Süpervizörle konuşmadığınız sürece güçlü kalmaya çalışın. Ve şüphesiz nihai gözetmen daha güçlü olacak ve hayatta kalmanızı zorlaştıracaktır. En iyi menajer her zaman en son görünür. Başlangıçta kesinlikle sadece düşmanın küçük uzay aracıyla yüzleşmeniz gerekecek.

Düşmanın mermilerini tüketmeniz sadece biraz zaman alır ve hemen yok edilirsiniz. Ancak dezavantajı, belirli kullanım sürelerinin çok uzun olmamasıdır. Düşmana her ateş ettiğinizde, toplanacak 3 tür yükseltme gösterebilmelisiniz: uzay gemisinin rütbesini yükseltmek, mermi standardını yükseltmek ve füzeleri düşürmek. Bu yüzden uzay geminizin seviyesini yükseltmek çok önemlidir. Galaxiga, uzay geminizi savaşta yükseltmenizi sağlar.

Uzay geminizi yükseltin

Miktar ne kadar büyük olursa, zorluk o kadar büyük olur. Ardından, bu uzay gemisinin gücünü etkili bir şekilde artırdığınızda, rakipleri hızlı bir şekilde yok etmeniz gerekiyor. Düşman uzay gemileri birdenbire ateş ederek tepki vermek için başınızı zorlamanıza neden olur.

Galaxiga'nın tekneleri en uygun sınıflara ayrılmıştır – C, B, the, S ve hatta üstü. Ek olarak, çevrimiçi oyunda kazanılan jetonları kullanarak gemiyi kolayca yükseltebilirsiniz. Ayrıca, çeşitli uçak modelleri ve farklı yeteneklerle yeni uzay gemilerini keşfetmek çok ilginç olabilir.

İndir Galaxy

Artık Galaxiga'yı ücretsiz indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

YapımcıdanONESOFT

gökada

Zombi Boşta Savunma

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

#11.#

Korku gösterisi

Zengin Adam 4 Eğlence

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

Tacticool – 5'e 5 Nişancı

Gölge Ninja 2

Keçi Simülatörü GoatZ

iki tousen

etwork

LEGO® Ninjago: Ronin'in Gölgesi

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın