1xbet

İmajbet Bingo – İmajbet

Letter W Logo Graphic design logo, Personal logo, W logos

1xbet

İmajbet Bingo

İmajbet'e girmek için tıklayın!

Lipsticks to Pacifiers: The Letter Özellikle aile arasında yılbaşı gecelerinde oynandığı bilinen bu oyun, kafelerde de büyük paralarla oynanmaktadır. Ancak bu her zaman riskli olsa da özellikle bu dönemde daha büyük bir risk oluşturmaktadır. En rahat oyunu oynayabileceğiniz adres sizler için İmajbet tombala salonları olacaktır. İmajbet bingo odalarında farklı oyuncularla gerçek canlı bingo heyecanını yaşamak ister misiniz? Çünkü pandemi nedeniyle kahve yasağından dolayı yakalanırsanız kahvehanede bulunmaktan ceza alabilir, kabahatler kanunundan ceza alabilirsiniz. Bingo, ülkemizdeki en popüler oyunlardan biridir. Paralı tombala oynayarak bu keyfi yaşamak için hemen siteye üye olun ve küçük bir para yatırma işleminden sonra bingo odalarından kart satın alarak eğlenmeye başlayın.

Özel masalarda krupiyeler tarafından sunulan her oyun turu oldukça keyiflidir. Oyun seçeneklerine baktığımızda farklı seçeneklerin olduğunu görebiliriz. Her turda yeni kartlar alarak bahislere katılabilirsiniz.

1xbet

İmajbet Bingo Lobisi

İmajbet bingo oyunları özel bir lobide canlı olarak yayınlanmaktadır. Canlı bingo, Otomatik bingo (toplar sistem tarafından çekilir yani canlı değil), Yeni stüdyoda içeriği yenilenen canlı bingo, en güzel poker oyunu olan Hi-Lo, canlı alt/üst ekstra, slot tarzı bingo, kılıç ve eski arayüz bingo İçeriği bu lobideki oyun seçenekleridir. Bingo lobisinde 8 farklı oyun vardır ve sadece lobiye özel oyunlar değildir.

Sadece oyunlara girerken kaç tane kart almak istediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Eğer kartınızda varsa otomatik olarak işaretlenir.

İmajbet Bingo Nasıl Oynanır?Oyun başladıktan sonra krupiye zilden sayıları çeker. Kart satın almaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. 3 TL, 5 TL, 10 TL gibi tutarlarda kartlar var ve satın aldığınız bingo kartı kadar para kazanıyorsunuz. İlk 5 top veya 15 topta çinko yaparsanız daha yüksek bonus alırsınız, kazancın tamamını tek elde alırsanız İmajbet tulum denilen bingo ikramiyesini de alabilirsiniz. İmajbet'in son adresi sitemizde sizler için düzenli olarak paylaşılmaktadır.

Bingo oyunu oynamak çok kolaydır. Yani fazladan hamle yapmıyorsunuz. Önce çinko ve tombala yaparsanız, ödül tablosuna göre kazanırsınız.

< SONRAKİ İmajbet Şikayeti

ÖNCEKİ > İmajbet Üye Yorumları

1xbet

Yorum yapın