1xbet

İlgili yasaya göre

Sitemiz 5651 sayılı kanunda tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. Telif hakkına tabi eserlerin hukuka aykırı olarak paylaşıldığını ve yasal haklarının ihlal edildiğini düşünen hak sahipleri veya meslek kuruluşları yorum ve e-mail yolu ile bizimle iletişime geçebilirler. Bu nedenle sitemiz "uyar ve kaldır" ilkesini benimsemiştir. İlgili yasaya göre site yönetiminin yasa dışı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bizimle iletişime geçilmesi durumunda ilgili yasa ve yönetmelikler çerçevesinde kaldırılacak ve sizinle iletişime geçilerek gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

1xbet

telif hakkı

MODKIWI.COM hukuka, kanunlara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygı göstermeyi amaçlar.

Bu nedenle gönül rahatlığıyla cihazınıza kurabilirsiniz. Oyun ve uygulama izinlerinde herhangi bir düzenleme yapmıyoruz. MODKIWI. Uygulama izinlerinde herhangi bir düzenleme yapmadığımız için cihazınızda oluşabilecek sorunlardan COM sorumlu tutulamaz. Ayrıca sitemizden indirilen oyunların veya uygulamaların " uygulama izinleri " Google Play ve App Store'daki ile aynıdır. Herhangi bir sorun için Google Play veya App Store üzerinden oyunun yapımcı şirketine yorum bırakın veya e-posta gönderin.

www.modkiwi.com olarak indirilen dosyaları kendi sunucularımızda barındırmamaktayız. Hala telif hakkıyla korunan içerik varsa, lütfen aşağıdaki e-posta adresinden bize gönderin.

1xbet

Yorum yapın