1xbet

Bilyoner Para Yatırma Teklifine Merakınızı Ediniz

Bilyoner para yatırma seçenekleri de gayet bol. Güvenilirliğiyle ilgili hiçbir kuşkum olmadı kullandığım süreçte. Neredeyse Türkiye’deki tüm bankalarla çalışıyorlar. Türkiye’nin en eski bahis sitelerinden birisi Bilyoner.

1xbet


Hasan says: Ekim 20, 2020 at 1:30 pm

1xbet

Ben de bu süreçte öğrendim. Farklı birkaç metod ile finansal işlemler yapılıyor. Bilyoner kredi kartı ile para yatırma seçeneği bulunmuyor. Aslında Türkiye’deki hiçbir yasal site buna izin vermiyormuş.


1xbet

Şirin says: Ekim 24, 2020 at 8:27 pm

bilyonere para yatırma işlemini, mobil bankacılık ile denedim ben. kısaca özetlemek gerekirse sadece üyelik no girip, tutar yazdıktan sonra tamamlandı süreç. birkaç banka komisyon almıyor bu işlem için.


Didem says: Ekim 28, 2020 at 1:35 pm

Bazı insanlar bunu saplantı haline getirebiliyor. Öte yandan yeterli sayıda para yatırma seçeneği var. Başta sinir bozucu olsa da, biraz araştırınca Bilyoner kredi kartı ile para yatırma işleminin neden engellendiğini anladım.


Havva says: Ekim 31, 2020 at 12:03 pm

Para çekme ya da Bilyoner para yatırma adımları, diğer Türkiye’deki yasal sitelerle benzerlik gösteriyor. Mesai saatleri içerisinde yapılınca hemen hesaba geçiyor, yoksa da ilk iş gününde hesapta oluyor.

Yorum yapın