1xbet

Bets10 Para Çekme – Bets10

1xbet

Bets10 Para Çekme

Bets10 Para Çekme hakkındaki bu faydalı makale sayesinde artık o forumu aramaya, hatta endişelenmenize bile gerek yok. Bu yazıda para çekme detayları hakkında faydalı bilgiler bulacaksınız.

Tüm işlemlerin sonuçları daha sonra kullanıcılarımıza SMS ve e-posta yoluyla bildirilir.

Bir para çekme talebi, alındıktan sonra en geç 24 saat içinde finans departmanımız tarafından işleme alınır.

Para çekme talebim ne zaman onaylanacak?

Farklı bir hesaba para çekerseniz, işleminiz ulaşmaz. 2) TL ve Euro hesaplarınız farklı şubelerde açılmış ise bu bölüme TL hesabınızın ait olduğu şubeyi yazabilirsiniz.

1xbet

Banka havalesi ile nasıl para çekilir? Havale sayfasında sırasıyla banka şubenizin adını, TL IBAN numaranızı ve Euro IBAN numaranızı girmelisiniz.Bu konuda bankanızın müşteri hizmetlerinden de yardım alabilirsiniz. ÖNEMLİ NOTLAR 1) Kendi hesabınıza sadece havale ile para çekebilirsiniz. Bu bölüme giriş yaptıktan sonra sayfadaki ilgili boşlukları uygun şekilde doldurarak para çekme talebinizi iletebilirsiniz. Euro hesabınız yoksa internet bankacılığı hesabınızdan hemen Euro hesabı açabilirsiniz.

Para çekme sayfasında yer alan " BANKA HAVALESİ " bölümünden havale yaparak paranızı çekebilirsiniz.

Bakiyenizi minimum para çekme limitine getirmek için para yatırmak ve yatırılan miktarın %50'sini oyunu oynamadan çekmek Betsson "Şartlar ve Koşullar" uyarınca yasaktır: Yatırılan miktarın yarısı ile oyunu oynamak, işlem iptal edilecektir. "Zaman zaman finans birimi, para çekmek isteyen bir kullanıcıya en güvenli ve en hızlı para çekme işlemini yapması için rehberlik edebilir. IBAN bilgilerinin doğruluğunu teyit etmek için belge istenmişse para çekme talepleri iptal edilir. Bu tür durumlarda para çekme talepleri iptal edilir. durumlarda, bu yöntemle geçici olarak para çekilemez.Onay alınmadan birden fazla para çekme talebi yapılırsa, finans birimi bu işlemleri iptal edebilir.

Para çekme talepleri neden reddediliyor? Bu nedenle, iptal edilen işlemlerin ait olduğu hesaplara aşağıdaki şekilde e-posta gönderilecektir: "Şartlar ve Koşullar" sözleşmesinin 2.4.1. onaylı." Banka havalesi işlemlerinde finans birimi IBAN numaralarının yanlış yazıldığını tespit ederse bu işlemler iptal edilir: "Banka havalesi ile para çekebilmek için hem TL hem de EURO hesabınızın olması ve IBAN'ı belirtmeniz gerekir. Para çekme formunda bu iki hesabın numaralarını hatasız olarak girebilirsiniz. Banka havalesi ile para çeken kullanıcılarımızdan ekstra belge talep edilebilir.

Para çekme talebiniz finans birimimiz tarafından kontrol edildikten sonra aşağıdaki durumlardan biri nedeniyle reddedilebilir. Kontroller ve işlem ile ilgili kararlar sitemizin lisansını sağlayan Malta Oyun Otoritesi tarafından belirlenen kurallar dahilinde alınmakta olup, sitemiz müşteri deneyiminde mükemmelliği hedeflemektedir. Bu durumda finans birimi o kullanıcının mevcut para çekme talebini iptal edecek ve doğru yöntemle para çekmesini bildirecektir. Zaman zaman para çekme yöntemiyle ilgili teknik bir sorun olabilir. Herhangi bir yöntemde teknik bir sorun olması durumunda finans birimi tarafından işlemler iptal edilerek kullanıcılarımız bilgilendirilmektedir.

"Şartlar ve Koşullar" bölümünde 2.3.2 maddesinde belirtilen bir durum nedeniyle hesap bakiyeniz eksiye düştüyse ve bekleyen bir para çekme talebiniz varsa, işleminiz finans birimi tarafından iptal edilir.

Bu yararlı bilgiyi beğendiyseniz neden şimdi yorum yapmıyorsunuz, kesinlikle beğendiğinizi söyleyerek yorum yazmanıza gerek yok, tabii ki bir sorunuz olursa tabii ki doğrudan yorumdan sorunuzu sorabilirsiniz. Yukarıda yazdığımız çok faydalı bilgilere bakmadan aşağıdaki formu doldurun. Size çok, çok, çok kısa sürede cevap verebiliriz.

1xbet

Yorum yapın