1xbet

BeIN Spor Saati – Fantarium24

1xbet

TFF 1. Lig, Süper Toto Süper Lig, İngiltere Premier Ligi, İtalya Serie A, Almanya Bundesliga, İspanya La Liga, UEFA Şampiyonlar Ligi, Fransa Ligue 1, UEFA Avrupa Ligi, Türk Hava Yolları Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi beIN It gibi birçok spor karşılaşması Spor izle kanalında yayınlanıyor.

beIN Sports izle

BİZE DESTEK OLMAK İSTERSENİZ YAPABİLECEĞİNİZ EN İYİ ŞEY BU GÖNDERİYİ SOSYAL MEDYADAN ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞMAKTIR. Lig Tv'nin beIN Sports olarak değişmesi ile yayın hayatına başlamıştır. beIN Sports kanalı, Digiturk platformundaki 77. kanaldır.

beIN Sports 4 ve beIN Sports 3

beIN Sports 2, Lig Tv 2 adıyla 10 Eylül 2011 tarihinde kurulmuş bir kanaldır. Digiturk platformunda 79. kanal olarak yer almaktadır. Bunların dışında Lig Tv'de yayınlanan bazı programların tekrarları beIN Sports 2 kanalında yayınlanmaktadır. İngiltere Premier Ligi'nin bazı yayınları HD kanalda yayınlanmaktadır. 78. Digiturk platformunda kanal olarak mevcuttur. Bu kanalda Serie A, İngiltere Premier Lifi, La Liga, Basketbol Süper Ligi, Wimbledon Tenis Turnuvası, Euroleague ve ATP World Tour Master 1000, Campeonato Brasileiro Serie gibi maçlar yer almaktadır. beIN Sports maç izle hd kanalı 379. kanalda. Süper Lig'in yanı sıra Serie A, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Basketbol Süper Ligi, Wimbledon Tenis Turnuvası, Euroleague ve ATP World Tour Master 1000 gibi spor müsabakaları da yayınlanmaktadır. beIN Sports 3 kanalı Lig Tv 3 kanalı olarak kuruldu. Bu kanalı izlemek isteyenlerin Digiturk Plus veya Digiturk HD abonesi olması gerekmektedir. beIN Sports 2 kanalı 378. kanalda HD olarak yayınlanmaktadır.

1xbet

beIN Sports 4 ve beIN Sports 5

Kanal yarışmalar başladığında yayına girecektir. beIN Sports HD yayını da var. Eski formatında sadece maç olduğu zamanlar beIN Sports 3 kanalında yayınlanıyordu. 80. Digiturk platformunda kanal olarak mevcuttur. Spor müsabakası olmadığında günlük veya haftalık müsabaka akışları gösterilir. Digiturk platformunda 391. kanal için yayın akışı bulunmamaktadır. Avrupa Ligi maçları ve UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarının bu kanalda yayınlanması planlanıyor. Kanalın herhangi bir yayın akışı bulunmamaktadır. beIN Sports 4, 20 Ekim 2015 tarihinde Lig Tv 4 adıyla kurulmuştur. beIN Sports 4, 20 Ekim 2015 tarihinde Lig Tv 4 adıyla kurulmuştur. beIN Sports 4 was founded on October 20, 2015 under the name Lig Tv 4. This HD broadcast takes place on Channel 380 on Digiturk platform. beIN Sports 4, Lig Tv 4 adı altında 20 Ekim 2015 tarihinde kurulmuştur. Bu HD yayın Digiturk platformunda Kanal 380'de gerçekleşmektedir. Digiturk platformunda 91. kanal olan beIN Sports 5 kanalı şu anda 91. kanal olarak karşılanıyor.

Yorum yapın