1xbet

Beat.ly Lite V2.18.294 APK'yı indirin (VIP Kilidi Açık)

Ana Sayfa uygulamanınVideo ve Fotoğraf – Beat.ly Lite

1xbet

Beat.ly Lite v2.18.294 APK'yı indirin (VIP Kilidi Açık)

Dün Instagram Lite'ı tanıttık ve bundan sonra daha etkileyici şarkılar filmi geliyor, slayt gösterisi oluşturucu uygulaması şu anda hazır – Sitemizde Beat.ly Lite MOD APK varyasyonu güncellendi, p MOD APK dosyasını indirmek için yükleme seçeneğine basın.

Dün Instagram Lite'ı tanıttık ve bundan sonra daha etkileyici şarkılar filmi geliyor, slayt gösterisi oluşturucu uygulaması şu anda hazır – Beat.ly Lite MOD APK varyasyonu sitemizde güncellendi, MOD APK'yı indirmek için yükleme seçeneğine basmanız yeterli dosya. cihaz.

Sosyal ağlarda yayınlamak için ücretsiz müzik filmleri ve benzersiz slayt gösterileri oluşturmak için önde gelen programlar arasında yer alacaktır.

1xbet

BEAT.LY LITE MOD APK

TikTok'u seven birçok kişi için yendi. Ly uygulaması da sıra dışı değil. Birçok etkili işlevi ile Beat. ly, kullanıcıların sayısız ilginç içerik oluşturmasına ve kesilmiş filmleri herkes için paylaşmasına olanak tanır. Ancak düşük kaliteli cep telefonları için Beat.ly'yi kullanmak zor olabilir. Bu nedenle yazar , Beat.ly'nin daha hafif ama yine de insanlar için işlevlerle dolu olan Lite sürümünü yayınladı.

Üstelik özellikler de yer alacak, daha küçük boyutlara sahip olacak ama yine de insanların girmesi çok kolay olacak. Yani Beat.ly Lite'ın ağzından, uygulamanın arayüzünün gerçekten basit bir şekilde tasarlandığını görmüşsünüzdür, orijinal uygulamadan bir çok zor bilgi de kaldırılmıştır.

BASİT VE KOLAY UYGUN YAZILIM

Beat tarafından Beat.ly Lite . meraklıları için sıkı ve eksiksiz bir sürüm oluşturmak için gereksinimleri en baştan belirlemişti, ancak yeni cihazlara sahip olmayacaktı. Yalnızca birkaç basit adımla kendi yaratıcı hızlı video klibinizi oluşturabilirsiniz.

Bir TikTok oyuncusuysanız, sosyal medya stillerinin muhtemelen birkaç gün veya hafta sürdüğünü göreceksiniz, bu nedenle Beat.ly Lite, insanların stillerle hızlı bir şekilde tanışmasına yardımcı olmak için güncel olabilir. Beat.ly Lite, kontrast oluştursa da, parçaları ilk uygulama gibi genişletemez. Ve Beat.ly Lite kullanırken o müzik mağazasını deneyimlersiniz. Beat.ly Lite'daki şarkı sayısı da muhteşem olsa da, uygulama aynı zamanda stilleri hızla takip eden parçaları düzenli olarak revize eder. En iyisi.

ÇEKİCİ MÜZİK YAPICI

Müzik oluşturma programlarından bahsedecek olursak, Beat. ly büyük bir müzik mağazasına sahip olan programlar arasındadır.

1xbet

Müziğin tonuna uygun değişikliklerle titizlikle kurgulanan, ancak ayak uyduramayan hayranlık uyandıran viral filmler? Endişelenmeyin, Beat.ly Lite ile her şey kolaylaşıyor. Tek yapmanız gereken filmle birleştirmek istediğiniz fotoğrafları seçmek, istediğiniz ritmi seçmek.

ÇOKLU ETKİLİ ÖZELLİKLER

Eşsiz slayt gösterileri hazırlama konusunda tutkulu ama deneyimsiz misiniz? Beat.ly Lite'ın geri kalanı, notayı mükemmelleştirmenize yardımcı olacaktır.

Beat.ly Lite, görüntüleri videolarla karıştırma gücüne ek olarak, kullanıcıların filme özel kapak görüntüleri eklemesine de olanak tanır. Beat.ly Lite ayrıca sayısız benzersiz sonuç sunarak video klibinizin yepyeni ve trend görünmesini sağlar.

Özellikle video düzenleme ve prodüksiyon sonunda HD kalitesini (720P) iyileştirebilir. Videonuzu ailenizle, akrabalarınızla, arkadaşlarınızla her yerde tek bir fare tıklamasıyla kolayca paylaşabilirsiniz. Beat.ly Lite ayrıca Youtube, Instagram, Facebook, Whatsapp gibi diğer sosyal ağ uygulamalarına doğrudan bağlanır… Ortaya çıkan videolarınızın çözünürlüğü ayarlanabilir.

PAYLAŞ, FİLMLERİ DIŞA AKTAR

Kısaltılmış bir versiyon olmasına rağmen, Beat.ly Lite, olağanüstü ürün sonuçlandırma yeteneği ile takipçilerini memnun etti.

Bu uygulamayı düşünmeniz gerekiyorsa, indirmek için verdiğimiz bağlantıya tıklayın!

GENEL BAKIŞ

Bu Beat.ly Lite sürümü için benim terimlerim kolay, hafif ama güçlü özelliklerdir. Şu anda, bu uygulama hem iOS hem de Android işletim sistemi platformlarında tanıtılmaktadır.

vurmak. ly Lite'ı indirin

Artık Beat.ly Lite'ı ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

YapımcıBeat.ly'den

vurmak. biraz

Sizin için önerilen

Rötuş

#11.#

Şeffaf Saat ve Hava Durumu

damga vuruldu

filigran

KUNI Cam

Instasquare Fotoğraf Düzenleyici

Editörün Seçimi

AIFX

Boşta Geri Dönüşüm

güvenli tutmak

Sürükleme Savaşı 2

GTA San Andreas

Avast Antivirüs

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın