1xbet

Arkadaşına PeP Card'ı Tanıt, İkinize de 20'şer TL Hediye Kazan!

Diamonds Colored White Showing Alphabet Letter U - Diamonds– İptal/iade durumunda hediye edilen tutar iade edilir. – Kampanya kazançları, harcama tamamlandıktan sonra 15 gün içinde PeP Ödül hesabınıza yüklenecektir. – Kampanyanın geçerli olmadığı harcama kategorileri; "Takı, Takı, Saat (Diğer Takı, Takı – Erkek Takıları, Takı – Takı, Değerli Taş – Biblo ve Külçe – Pırlanta kategorisindeki ürünler için), e-cüzdan indirme, kredi ve puan alımları. – Kampanya ilk defadır. PeP'de – Bir PeP üyesi, istediği kadar arkadaşını davet edebilir ancak kampanya kapsamında toplamda en fazla 3 arkadaşına ödül kazandırabilir.

1xbet

Arkadaşına PeP Card'ı Tanıt, İkinize de 20'şer TL Hediye Kazan! – PeP, kampanya koşullarını değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar. – Arkadaşına Davet Et bağlantısı ile PeP üyesi ol, kartını aldıktan sonra ilk 30 gün içinde PeP Fiziksel Visa Card ile 250TL harca, ikiniz de 20'şer TL kazanın. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılsalar dahi ödül kazanamazlar.

Kampanya Ayrıntıları

– Kampanya 01/02/2022 – 28/02/2022 tarihleri ​​arasında geçerlidir. PeP üyelerinin 3 arkadaşı 250 TL harcadıktan sonra toplamda maksimum 60 TL kazanabilirler. – Kampanya avantajının ticari amaçlarla veya adil kullanım dışındaki kötü amaçlarla kullanılması durumunda gerekli yasal tedbirler alınacaktır. – Kampanyadan kazanılan ödüller, kampanyaya katılan ilk 5000 PeP üyesi ile sınırlıdır. – Kampanyaya katılmak için 18 yaş sınırı vardır. – Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. – Davet linki dışında PeP'e üye olan müşteriler kampanya dışında tutulacaktır. – PeP Fiziki ve Sanal kartınız ile yapacağınız alışverişlerde kazandığınız ödülü kullanabilirsiniz. – Kampanyaya hak kazanabilmek için arkadaşınızın kampanya tarihleri ​​içerisinde ilk defa PeP üyesi olması ve kişiye özel davet linki üzerinden PeP Physical kartına sahip olması gerekmektedir.

Kampanya Tarihleri

01 Şubat 2021 – 28 Şubat 2022

1xbet

Yorum yapın